Vítá Vás hotel Polonia
Mariánské Lázně

Hotel Polonia Mariánské Lázně (levné ubytování v Mariánských lázních)

Hotel Polonia
se nachází přímo v centru města Mariánské Lázně naproti parku s kolonádou a „Zpívající fontána“. Přijďte si odpočinout a vychutnat příjemnou atmosféru Mariánských Lázní. Nabízíme Vám aktivní odpočinek i „lázeňské lenošení“.

Jak je u nás právě dnes?

Hotel Polonia Mariánské Lázně (levné ubytování v Mariánských Lázních

Hotel Polonia Mariánské Lázně?

Jestliže chcete poznávat a obdivovat krásy Mariánských Lázní je náš hotel připraven posloužit Vám jako ideální základna. Budete bydlet přímo v centru města na Hlavní třídě, naproti rozlehlému parku, založeném již před 200 lety Václavem Skalníkem. Pouhé 3 minuty pěší chůze Vás dělí od známé Zpívající fontány.

Aktivní odpočinek

Pro aktivní odpočinek Vám hotel nabízí klasické masáže, reflexní masáže, masáž lávovými kameny, čokoládovou masáž, suchou uhličitou koupel, rašelinové obklady, zprostředkování terapií v solné jeskyni nebo lázeňských a relaxačních procedur. Volný čas můžete také využít k návštěvě kadeřnictví, kosmetického salonu nebo manikúry, které jsou v našem v hotelu.

Wi-Fi free zone v celém hotelu

Zájezdy v okolí Mariánských Lázní

Abyste měli možnost poznat i okolí Mariánských Lázní, nabídne Vám CA Morea autobusové zájezdy s průvodcem do Františkových Lázní, Chebu, Teplé, Lokte, Bečova, Kynžvartu, Kladské nebo německého Waldsassenu. Pro ty, kteří se chtějí seznámit s historií i současností Mariánských Lázní pořádá CA Morea každé pondělí informativní vycházku.

Sportovní vyžití v Mariánských Lázních

I sportovci si u nás přijdou na své - světoznámé golfové hříště založené anglickým králem Edwardem VII., dvoje tenisové kurty v krásném prostředí, mnoho kilometrů značených cyklistických tras (kola Vám zapůjčíme), turistické vycházky lázeňskými parky i okolím (zapůjčíme Vám hůlky pro nordic walking), vyjíždky na koních z jízdárny u hotelu Krakonoš. V zimě můžete sportovat v lyžařském středisku Skiarea se dvěma vleky a lanovkou, sjezdovkami pro malé i velké a zázemím pro lyžaře. Běžkaři mohou využít upravované tratě na golfovém hř išti a překrásnou krajinou Slavkovského lesa. V létě je možnost koupání a sportování v areálu přírodního koupaliště Lido nebo v krytých bazénech.

Věříme, že vstřícný personál a domácí kuchyně vytvoří tu správnou atmosféru pro Vaši dovolenou a budete se u nás cítit jako u přátel.