Hotel Polonia

Hotel Polonia Mariánské Lázně

Výhodná poloha hotelu v centru města je jeho velkou předností. Pouhé 3 minuty chůze krásným parkem Vás dělí od známé „Zpívající fontány“ a kolonády.

Nabízíme ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích a 3 apartmá. Část pokojů je vybavena sprchovým koutem nebo vanou, WC, televizorem a telefonem, pro levnější ubytování slouží pokoje bez příslušenství.

Přímo v hotelu najdete služby, které pomohou zpříjemnit Váš pobyt - klasické masáže, reflexní masáže, masáže lávovými kameny, rašelinové obklady, suché uhličité koupele, zapůjčení horských kol, hůlek pro nordic walking. Zprostředkujeme Vám - terapie v solné jeskyni, lázeňské a relaxační procedury, návštěvu bazénu a sauny. Více informací najdete v rubrice služby ».

Parkování pro omezený počet aut v areálu hotelu.

Wi-Fi free zone v celém hotelu

Z historie

Hotel STEINBERG postavený v roce 1838 byl po malé rekonstrukci v roce 1869 poejmenován na hotel NEW YORK. Jeho majitel Emil Baruch jej v roce 1903 přestavěl do dnešní podoby. Nový majitel - Revoluční odborové hnutí - změnil v roce 1950 název hotelu na POLONIA. Poslední rekonstrukce v roce 1971 zachovala nádhernou fasádu a propojila hlavní budovu s vedlejšími hotely London a Hamburg.

Levné ubytování v hotelu Polonia Mariánské Lázně Levné ubytování v hotelu Polonia Mariánské Lázně